Anketa

Chodíte na preventívne zdravotné prehliadky?

Športujete aspoň 2x týždenne?

Fajčíte?

Odpovedať

Varte s nami
Riad Palladium Lux od spoločnosti Ametist má svoju tvár! Stal sa ňou renomovaný šéfkuchár a naozajstný znalec chutného a zdravého varenia – Braňo Križan.  

Braňo Križan je slovenským predstaviteľom mladej úspešnej generácie šéfkuchárov, ktorej hviezda už dlhé roky svieti na nebi svetových kuchýň. Svojím kreatívnym prístupom a uplatňovaním najnovších trendov v oblasti gastronómie zosobňuje všetky hodnoty, ktoré prináša aj súprava riadu Palladium Lux.

Braňova dlhá cesta za úspechom sa začala hneď po skončení štúdií. Svojím umením tešil gurmánske jazýčky v Grécku, Taliansku či v Chorvátsku. Varil na amerických päťhviezdičkových dovolenkových lodiach pre prominentné osobnosti z celého sveta. Po čase sa vrátil na Slovensko a svoje bohaté skúsenosti dnes uplatňuje ako šéfkuchár renomovanej bratislavskej reštaurácie hotela Matyšák. Je aj Braňovou zásluhou, že táto reštaurácia sa dnes považuje za jednu z najlepších v Bratislave.

Vďaka Ametistu si chutné a zdravé kulinárske umenie Braňa Križana môžete dopriať v pohodlí svojej kuchyne. Braňo Križan, ako tvár značky Palladium Lux, bude na našej internetovej stránke pravidelne predstavovať recepty, ku ktorým potrebujete len bežné suroviny, riad Palladium Lux a najmä chuť potešiť svojich blízkych novým gastronomickým zážitkom.

„Teší ma, ak varím pre hostí, ktorí dokážu dobré jedlo oceniť. Budem rád, ak sa mi aj vo vás podarí vzbudiť nadšenie nielen pre chutné, ale aj zdravé varenie  s riadom Palladium Lux."


Branislav Križan
šéfkuchár reštaurácie Matyšák v Bratislave

Recepty