Anketa

Chodíte na preventívne zdravotné prehliadky?

Športujete aspoň 2x týždenne?

Fajčíte?

Odpovedať

Prečo tlakomer Medisana?

Spoločnosť Medisana je už viac ako 28 rokov činná v oblasti prevencie a starostlivosti o zdravie. Za toto obdobie sa vypracovala na lídra v produkcii tlakomerov a nie len na európskom trhu, ale aj v rámci sveta. V spotrebiteľskom teste spoločnosti test.de, sa víťazom v teste tlakomerov stala práve spoločnosť Medisana. V teste bolo 28 tlakomerov a Medisana si drží prvenstvo za posledné 4 roky. Medzi porazenými sú spoločnosti ako Omron, Microlife a mnohé ďalšie.

 1, Medisana si je vedomá kvalitou svojich výrobkov, preto ponúka 3-ročnú záruku na tlakomery rady MTS.
 2, Na displeji je znázornený farebný indikátor tlaku krvi, kde je ihneď po zmeraní tlaku vidieť kde sa namerané hodnoty nachádzajú. Stupnica je odstupňovaná podľa kritérií WHO – Svetová zdravotnícka organizácia.
Zelená – tlak v norme
Žltá – mierne zvýšený tlak
Oranžová - zvýšený tlak
Červená – vysoký krvný tlak
 3, Tlakomery označené týmto symbolom dokážu rozpoznať a zobraziť prípadnú srdcovú arytmiu.
 4, Spoločnosť Medisana je certifikovaná podľa medzinárodných noriem DIN EN ISO 9001, čo je zárukou maximálnej kvality.
 5, Výrobky označené týmto symbolom boli testované podľa klinických štúdií a testov. Výsledky na účinok alebo presnosť meraní produktu boli preskúšané a písomne zdokumentované.
 6, Tlakomer spĺňa podmienky zákona o produktoch používaných v zdravotníctve. Certifikovaný produkt musí spĺňať vysoké požiadavky, ktoré sú stanovené zákonom.