Anketa

Chodíte na preventívne zdravotné prehliadky?

Športujete aspoň 2x týždenne?

Fajčíte?

Odpovedať

Lavatherm – ideálna tepelná terapia od Ametistu
Tepelná terapia alebo termoterapia je metóda využívajúca pôsobenie tepla na udržanie a zlepšovanie zdravia, či len čisto na relaxačné účely. V minulosti bola dostupná len v špeciálnych zariadeniach ako doplnok k liečbe či k rehabilitácii. Dnes si vďaka vedeckému pokroku môžeme tepelnú terapiu dopriať aj v pohodlí vlastného domova.

Lavatherm – terapia teplom i chladom na domáce použitie


Často nám deň znepríjemnia stuhnutá šija, svalové vypätie, bolesť chrbta, reuma či ozývajúce sa staré vykĺbeniny a iné zranenia.
Lavatherm je tepelný a chladiaci balíček, vďaka ktorému môžete využívať účinky liečby teplom i chladom v súkromí domova, napríklad pri sledovaní televízie.

Všestranný účinok, nenáročné použitie


Svojou schopnosťou dosiahnuť ideálne termoregulačné teploty cca 54 °C a –6 °C pozitívne pôsobí pri bolestiach chrbta a svalstva, pri vykĺbeninách, zápaloch či pomliaždeninách. Účinky Lavathermu preto ocenia aj športovci, ktorí sa s týmto typom zranení stretávajú veľmi často.
Jeho použitie je nenáročné – jednoducho sa aktivuje a okamžite ho možno priložiť kamkoľvek na bolestivé miesto. Tieto vlastnosti robia z Lavathermu praktickú pomôcku nielen doma či v práci, ale aj na cestách.

Dlhé roky v službách celej rodiny


Pri správnom používaní sa rýchlo stane obľúbenou súčasťou domácnosti pre celú vašu rodinu. Vďaka jednoduchému fyzikálnemu princípu a nulovým nežiaducim účinkom možno Lavatherm denne používať dlhé roky. Zároveň je vhodný ako univerzálny a praktický darček pre vašich blízkych.
 

Lavatherm

LAVATHERM sú tepelné a chladové vrecúška, ktoré sa už vyše 20 rokov využívajú v odbore zdravotníctva - v nemocniciach, ozdravovacích a rehabilitačných zariadeniach, u terapeutov a masérov k alternatívnemu ošetrovaniu svalových tonusov, bolesti chrbta, problémov s platničkami, reume a ďalších oblastiach, kde je indikované suché sálavé terapeutické teplo.

kúpiť