Anketa

Chodíte na preventívne zdravotné prehliadky?

Športujete aspoň 2x týždenne?

Fajčíte?

Odpovedať

Kuchynský riad Ametist – zdravé varenie

Ak je zdravie dom, ktorý celý život budujeme, zdravé stravovanie je k nemu kľúčom. Treba si dôsledne uvedomiť, že zdravá výživa nie je len otázkou zdravých surovín. Preto nestačí len zdravo nakupovať, záleží tiež na spôsobe prípravy jedla. Jesť zdravo a pritom chutne je teraz vďaka našim produktom ľahko dosiahnuteľné. Kto by odolal spojeniu zdravej výživy, výbornej chuti, radosti z varenia a jednoduchého použitia? Kuchynský riad Paladium Zenith je teda ideálnym riešením pre každého, kto chce žiť zdravo. No výber kvalitných potravín je len polovica cesty. Rovnako dôležitá je aj ich správna príprava. Chutné a zdravé spracovanie potravín závisí najmä od kvality riadu, ktorý používame.

Varenie bez tuku či oleja

Riad Paladium Zenith na prvý pohľad zaujme štýlovým dizajnom, vkusným zhotovením a výnimočnou povrchovou úpravou. Už pri prvom použití je jasné, že to zďaleka nie sú jeho jediné prednosti. Hrúbka nádoby z alumíniovej zliatiny umožňuje rýchle a rovnomerné rozloženie tepla, premyslený systém príchytiek zaručuje ľahkú manipuláciu a špeciálna nepriľnavá vrstva zjednodušuje jeho údržbu. Pri používaní riadu Paladium Zenith sa vyhneme nadmernej konzumácii tukov a olejov, ktoré sú často príčinou mnohých ochorení. Výsledkom pravidelného používania riadu Paladium Zenith je ľahké, zdravé a úsporné varenie.

Jednoduché použitie, jednoduchá údržba

Trojvrstvový systém nanášania predstavuje posledný trend vo výrobe kuchynského riadu. Významnú úlohu zohráva špeciálna predpríprava korpusu pred nanášaním 3-vrstvového systému. Práve tomu Paladium Zenith vďačí za svoje unikátne schopnosti. Okrem ideálnych teplovodivých vlastností je Paladium Zenith maximálne odolný proti oderu či bežnému opotrebovaniu.

PALADIUM ZENITH – nová úroveň varenia

  • Ideálna hrúbka nádoby 6 mm pre rovnomerné rozloženie tepla
  • NON-STICK pre úplnú vnútornú i vonkajšiu nepriľnavosť a ľahké čistenie
  • Štýlový dizajn v striebornom vyhotovení
  • Až 5-ročná záruka na deformáciu dna


Panvica Ø 24 cm
Ametist Paladium Zenith

Panvica Paladium Zenith-najnovší trend v oblasti domáceho varenia. kúpiť
 

Kastról omáčnik Ø 20cm
Ametist Paladium Zenith

Výnimočná oderuvzdornosť, energetická hospodárnosť, jednoduchá manipulácia. kúpiť
 

Hranatý pekáč 32 x 21 cm
Ametist Paladium Zenith

Umožňuje rýchle a rovnomerné rozloženie tepla a špeciálna nepriľnavá vrstva zjednodušuje jeho údržbu. kúpiť
 

Hrniec Ø 28cm
Ametist Paladium Zenith

6mm hrúbka nádoby z alumíniovej zliatiny umožňuje rýchle a rovnomerné rozloženie tepla, premyslený systém príchytiek zaručuje ľahkú manipuláciu. kúpiť
 

Naparovácí hrniec Ø 24
Ametist Paladium Zenith

Riad Paladium Zenith je najnovší trend v oblasti domáceho varenia. kúpiť
 
Info o produktoch: 042 2856 402