Anketa

Chodíte na preventívne zdravotné prehliadky?

Športujete aspoň 2x týždenne?

Fajčíte?

Odpovedať

Doplnky Ametist – zdravý komfort do detailov

Ak je domov harmonické spojenie všetkých maličkostí, tak nič nie je maličkosť. Ak kvalita domácnosti stojí na kvalite každého detailu, tak si každý detail zaslúži našu pozornosť. Preto Ametist svoju ponuku rozširuje o sortiment doplnkov, ktoré zjednodušujú domáce práce a zároveň predlžujú životnosť ostatných výrobkov Ametist.

Kuchynské obracačky Ametist – jednoducho a šetrne

Praktická 6-dielna súprava kuchynských obracačiek zjednodušuje prípravu aj najnáročnejších jedál a zároveň šetrí vnútorný povrch vašich riadov.

Profinože Ametist – profesionálna ostrosť

Profinože Ametist – kompletná súprava profesionálnych kuchynských nožov s vysokokvalitnými oceľovými čepeľami. Ich hlavnou prednosťou je špeciálne navrhnutá anatomická rúčka na bezpečnejšie a pohodlnejšie používanie.

Viac na www.profinoze.sk

Wollbalsam – účinne čistí, prirodzene chráni

Lanolínový regenerátor Wollbalsam je určený na čistenie ovčej vlny. Je účinným a zároveň šetrným prostriedkom, ktorý pomáha lôžkovinám Ametist zachovať ich prirodzené vlastnosti čo najdlhšie.

Novinka! Pink Power - špeciálny odvápňovač

Ružová farba charakterizuje nový produkt z portfólia  spoločnosti  AMETIST. Ako všetci dobre vieme pri varení vody vznikajú usadeniny , ktoré sú viditeľné aj voľným okom. Čím tvrdšia voda tým skôr vznikne usadenina. Usadeniny v kávovare nie sú viditeľné, preto dochádza často k problémom s prevádzkou kávovarov. Pink Power  si hravo poradí s vápennými usadeninami. 

Novinka! Sada kuchynského náradia - 6ks

Je vyrobená z nylónu a plastu. Ohňovzdorný materiál do 210 °C, vhodný na všetky druhy riadu, najlepšie na riad s antiheréznym povrchom. Neabsorbuje arómy, chute a farby pokrmov. Náradie je možné zavesiť na háčik.
kúpiť
 

Novinka! Optimus - čistiace tablety pre kávovary

Údaje o zložkách
Karta bezpečnostých údajovkúpiť
 

Novinka! Pink Power – špeciálny odvápňovač

Údaje o zložkách
Karta bezpečnostých údajov
Video Pink Power

kúpiť
 

Wollbalsam

Údaje o zložkách
Karta bezpečnostných údajov