Anketa

Chodíte na preventívne zdravotné prehliadky?

Športujete aspoň 2x týždenne?

Fajčíte?

Odpovedať

Domáci pomocníci Ametist

Keramické nože - profesionálny nástroj vo Vašej kuchyni

Medzi výnimočné vlastnosti keramických nožov Ametist, patrí predovšetkým ostrosť čepele. Nôž si zachová svoju ostrosť niekoľkonásobne dlhšie v porovnaní s oceľovou čepeľou. Čepeľ keramického noža Ametist je hladšia než oceľová, práve preto je absolútne hygienická. Keramika zabraňuje rozmnožovaniu baktérií a prebiehaniu chemických reakcií. Nevzniká typické zafarbenie čepele pri kontakte s kyslým prostredím ako pri oceli a čo je veľmi dôležité, pri krájaní keramickým nožom ostávajú na rozdiel od oceľových nožov všetky vitamíny zachované.

 

Technika pohodlného varenia

Dnes už je ťažké predstaviť si kuchyňu, ktorá nemá minimálne jedného šikovného kuchynského pomocníka. Napriek tomu, že ani najkvalitnejší kuchynský pomocník nedokáže nič, čo by ste sami nezvládli, pracuje precíznejšie a efektívne šetrí čas pri varení. Ten môžete venovať menej mechanickým činnostiam, napríklad detailnejšej príprave jedál či stolovaniu.

Kuchynské roboty

HURICAN 450 svojou kvalitou zodpovedá úrovni ostatných Ametist produktov. Vykonáva všetky činnosti, ktoré sa od dobrého kuchynského robota očakávajú. Navyše je nenahraditeľnou pomôckou pri príprave „nadýchanej“ šľahačky, krehkých krémov či šťavnatých ovocných a zeleninových šalátov. Pri jeho tvorbe sme mysleli nielen na nenáročnosť obsluhy, ale aj na jednoduchú údržbu a elegantný dizajn.

 

Sada keramických nožov TRIO v darčekovej kazete

Sada obsahuje:
1 ks nôž 15 cm
1 ks nôž 12,5 cm
1 ks nôž 10 cm

kúpiť
 

Sada keramických nožov DUO v darčekovej kazete

Sada obsahuje:
1 ks nôž 6 cm
1 ks škrabka

kúpiť
 

Stojan na nože

Praktický stojan na keramické
nože s moderným dizajnom.

 

kúpiť
 

Keramický nôž 15cm

kúpiť
 

Keramický nôž 12,5cm

kúpiť
 

Keramický nôž 10cm

kúpiť